Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Виганяйло разом із курсантами 3 курсу Дмитром Яненком та Анастасією Пугич провели профорієнтаційну бесіду зі старшокласниками Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 ім. А. С. Мачуленка.

Вони акцентували увагу учнів на перевагах навчання у Сумській філії та спеціальностях, за якими здійснюється набір. Світлана Виганяйло розповіла про актуальність і необхідність у сучасному суспільстві професій, які можна здобути, навчаючись за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність». Майбутні абітурієнти отримали вичерпну інформацію щодо умов та особливостей навчання від курсантів, які розказали про курсантську згуртованість та взаємопідтримку. Учні отримали відповіді на запитання про перспективи подальшого працевлаштування, а також корисні поради щодо підготовки до НМТ.

Сумська філія ХНУВС