Слідча відділення розслідування злочинів Ковельського РУП ГУНП у Волинській області Анастасія Корольова, дільнична офіцер поліції відділу превенції Шепетівського РУП ГУНП у Хмельницькій області Юлія Якимчук та доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Валентина Кочина провели бінарне заняття для курсантів 4 курсу факультету № 1 за темою «Обшук та конфіскація».

Працівниці поліції поділилися досвідом роботи у підрозділах, розповіли про види обшуку і підстави тимчасового вилучення майна, про порядок зберігання вилученого майна, про фіксацію ходу та результати обшуку. Викладачка ознайомила присутніх із термінологією за темою, обговорила визначення понять «обшук», «тимчасове вилучення майна», «конфіскація».