Керівник Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Марунчак провів робочу зустріч із заступником голови Кам’янець-Подільської РВА Петром Мосендзом. Мова йшла про співпрацю Автошколи з відділом із питань ветеранської політики, який нещодавно створено при районній військовій адміністрації. Цей структурний підрозділ буде допомагати координувати реалізацію державної ветеранської політики на місцях від центрального рівня до територіальної громади. Саме тому актуальним стало обговорення питань подальшої взаємодії між адміністрацією Кам’янець-Подільської РВА та Автошколою ХНУВС. Олександр Марунчак розповів працівникам відділу, що в Автошколі створено всі умови, щоб учасники бойових дій могли пройти навчання та отримати посвідчення водія категорії «В», або підвищити рівень безпечного керування автомобілем.