Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 ХНУВС Дмитро Слинько взяв участь у ХV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Modern Movement of Science». Захід був ініційований Науковим товариством студентів, аспірантів і молодих вчених Дніпровської академії неперервної освіти (Дніпро, Україна) та редакцією Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience».

Учасниками науково-практичної конференції стали вчені, науково-педагогічні, педагогічні та наукові працівники вітчизняних і зарубіжних закладів освіти, докторанти, аспіранти, студенти та спеціалісти у відповідній галузі права, посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування.