За сприянням завідувачки кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Валентини Василенко доценткою кафедри Тетяною Білоус та курсантами Вікторією Яровою, Андрієм Левченком, Дмитром Завидним було проведено профорієнтаційну зустріч з учнями 11-х класів Комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 ім. Д. Турбіна.

Під час бесіди учнів ознайомили зі спеціальностями, за якими здійснюється набір до Сумської філії ХНУВС, умовами та особливостями навчання. Під час зустрічі було проведено лекцію-бесіду на тему «Безпекова складова в умовах війни». Спікери-курсанти наголосили, що сьогоднішні військові дії проходять глибокою емоційно-психологічною раною всередині кожного українця. Зміна настрою, страх, тривога, неврівноваженість, емоційні вибухи, паніка, зневіра – це неповний перелік тих характеристик, які руйнують особистість, заважають критично оцінювати ситуацію, адекватно діяти, тому основним цільовим напрямом для батьків і їхніх дітей має стати забезпечення безпекової складової здоров’я, фізичного, психічного, соціального і духовного благополуччя.

Школярі з цікавістю слухали просвітницьку інформацію та ставили багато запитань.