У День української писемності та мови старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2  Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Єльнікова провела лекцію на тему «Лінгвоекологічна характеристика культури мовлення майбутніх правників» для студентів факультету № 6.

Лекторка зазначила, що на сучасному етапі трансформації суспільного життя України змінюються пріоритети діяльності й розвитку особистості, а тому особливого значення набуває культура спілкування. Разом зі студентами вона окреслила причини поширення ненормативної лексики серед української молоді та виокремила способи підвищення рівня культури мовлення майбутніх правників. Зробила акцент на тому, що варто привертати увагу громадськості до проблеми попереджень поширення вживання ненормативної лексики серед молоді й спонукати до дискусії з питання введення лінгвістичної цензури. Правоохоронці повинні вільно володіти писемною та усною формами національної мови, вправно застосовувати свої знання як у професійній діяльності, так і в міжособистісному спілкуванні.