Під час ранкового шикування декан факультету № 1 ХНУВС Віталій Романюк привітав і вручив нагороди призерам Кубку м’яча CUP BALL 2023 серед збірних студентських команд закладів вищої освіти Вінниччини. Змагання проводилися з трьох видів спорту – футболу, баскетболу та волейболу. За результатами змагань Кубку м’яча CUP BALL 2023 Харківський національний університет внутрішніх справ посів ІІІ призове місце.

Дипломи та нагороди отримали курсанти, які увійшли до збірної команди університету: Олег Шевченко, Алесь Полковников, Ілля Красков, Нікіта Амельченко, Дмитро Коротков та Андрій Хміль. Диплом також було вручено тренеру команди – старшому викладачу кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Михайлу Іншекову.