Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 Валентина Кочина організувала зустріч курсантів із професором німецького Університету прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт Юргеном Коберляйном у проєкті «A way to Europe».

Здобувачі освіти обговорювали тему війни в Україні та тренували навички спілкування англійською мовою. Така практика є надзвичайно ефективним способом не лише вивчення будь-якої іноземної мови, але й отримання певного досвіду участі у міжнародних конференціях, семінарах тощо. Проєкт унормовує особливості застосування англійської мови для розширення співпраці на міжнародному рівні, охоплюючи курсантів усіх курсів факультетів № 1 та № 4, які протягом року по суботах вивчають живу англійську мову за найвищими стандартами НАТО. Покращення рівня англійською є запорукою підвищення ефективності нашої повсякденної роботи.