Завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Олена Лук’янихина відвідала відкриту гостьову лекцію доктора соціологічних наук, професора, академіка української технологічної академії, професора кафедри публічної політики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Едуарда Афоніна. Викладачка пройшла підвищення кваліфікації на тему «Суспільна трансформація, російсько-українська війна і українське диво: за матеріалами моніторингу української школи архетипіки (1992-2023)» та отримала сертифікат.

Лектор висвітлив актуальні питання психосоціальних досліджень Української школи архетипіки, зокрема флуктуаційні зміни коду культури України. Він проаналізував динаміку індикаторів соцієтальних змін та процеси ідентифікації в Україні.

Отримані під час лекції знання підвищують загальний рівень викладання економічних дисциплін як поведінкових наук, сприяють більш ґрунтовному розумінню питань розвитку української держави в умовах російсько-української війни, перспектив повоєнної відбудови.

По  завершенні зустрічі лектор відповів на запитання від аудиторії.

Сумська філія ХНУВС