Здобувачі вищої освіти Сумської філії ХНУВС долучилися до відкритої лекції судді Конституційного Суду України Галини Юровської на тему «Історія заснування Конституційного Суду України», організованої відділом організації наукової роботи спільно з викладачами кафедри юридичних дисциплін Сумської філії. До заняття приєдналися студенти і курсанти спеціальностей «Правоохоронна діяльність» та «Право», що вивчають цю тему в розрізі дисциплін «Конституційне право», «Судові та правоохоронні органи», «Історія держави та права України».

Галина Юровська докладно зупинилася на темі генези та розвитку Конституційного Суду, а також сучасній діяльності єдиного органу конституційної юрисдикції України.

Відбулося інтерактивне тестування із загальних питань діяльності Конституційного Суду України, за результатами якого переможницею стала студентку першого курсу Сумської філії спеціальності «Правоохоронна діяльність» Анастасія Попова.

Сумська філія ХНУВС