Доцентка кафедри соціології та психології Олена Шахова за участі  студентів і викладачів цієї ж кафедри провела онлайн-засідання наукового гуртка факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ, присвячене Дню української писемності та мови.

Під час заходу учасники прослухали та обговорили три доповіді.

Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 ХНУВС кандидатка філологічних наук Наталя Кобилко виступила з доповіддю «Код української нації». Основний меседж доповіді – «Українська мова – це основа нашої національної ідентичності, національної безпеки, запорука нашого єднання і переможного майбутнього.

Наталія Сухова, викладачка англійської мови, письменниця, жителька деокупованого міста Ізюм, розповіла учасникам засідання про власний досвід усвідомлення цінності української мови під час російської окупації, про свої окупаційні щоденники та дитячу казку, яку вона написала в той час.

Студент 3 курсу кафедри соціології та психології Дмитро Сухов ознайомив зі своєю україномовною творчістю – озвучення літературних творів сучасних українських авторів, створення мультфільмів, які ілюструють їх короткий зміст.

Захід був присвячений Дню української писемності та мови.