Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський взяв участь у вебінарі «Домашнє насильство – порушення прав людини: що треба знати працівникам освіти?», проведеного Українською Гельсінською спілкою з прав людини в межах Програми USAID Ukraine – USAID Україна «Права людини в дії».

Під час вебінару Віктор Вальчук – радник Міністра соціальної політики України, національний експерт, тренер із запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству, керівник правозахисної громадської організації, експерт УГСПЛ – ознайомив учасників із нормами чинного законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству під час воєнного стану та обговорив алгоритм дій у разі виявлення постраждалої дитини.

Цей захід рекомендований для педагогічних працівників, керівників закладів освіти, батьків учнів, соціальних працівників, юристів, представників громадських організацій, студентів юридичних та педагогічних закладів вищої освіти, інших осіб, зацікавлених у цій темі.