Старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Володимир Євтушок та інструктор з водіння Іван Бондаренко пройшли тренінг «Водіння без барʼєрів: етика взаємодії з людьми з інвалідністю», організований у межах проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні «Сприяння безпеці людей в Україні шляхом реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Уряду Японії.

Під час заходу учасники мали можливість засвоїти базові знання та практичні навички з питань надання послуг для осіб з інвалідністю при проходженні навчання, етики спілкування, базового розуміння різновидів допоміжних засобів реабілітації, видів обмеження повсякденного функціонування, техніки допомоги особам з інвалідністю та методів їх переміщення.

Пройшовши тренінг, учасники отримали сертифікати.