Доцентом кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександром Радченком проведено профорієнтаційну зустріч у Харківському ліцеї № 68 Харківської міської ради Харківської області.

У межах візиту із заступницею директора ліцею з виховної роботи Юлією Гуленко обговорювалися питання щодо поглиблення співпраці. Представник університету надав вичерпну інформацію про університет та факультет № 4, про особливості вступу до нього у 2024 році, про можливості отримання вищої освіти в Харківському національному університеті внутрішніх справ за рахунок бюджетних коштів та за кошти фізичних і юридичних осіб. Олександр Радченко наголосив на перевагах навчання у ХНУВС, зокрема гарантованості подальшого працевлаштування курсантів в органах і підрозділах Національної поліції України та Бюро економічної безпеки України після закінчення університету. Акцентовано також було увагу на можливостях самореалізації молоді у напрямі духовного, фізичного та творчого розвитку. Для цього у закладі вищої освіти створені й діють наукові гуртки, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності. Олександр Радченко запросив ліцеїстів, вчителів, батьків відвідувати Дні відкритих дверей, які проводяться як в онлайн, так і офлайн форматі за участі керівництва університету, деканів факультетів, представників приймальної комісії, інших структурних підрозділів тощо. Було досягнуто домовленості про проведення у наступному році інтерактивних Днів відкритих дверей, коли зацікавлені учні випускних класів зможуть в режимі реального часу спостерігати за життям Харківського національного університету внутрішніх справ.