Для курсантів факультету № 3 групи 103 бінарне заняття за темою «Взаємодія як найважливіша форма взаємозв’язку в системі відносин поліції і територіальної громади. Види і форми взаємодії органів поліції і територіальних громад» провели: інспектор сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області Анатолій Клим’юк, дільничний офіцер поліції сектору дільничних офіцерів поліції Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області Василь Мельничук і викладачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Наталія Грідіна. Заняття відбулося у межах викладання дисципліни «Робота поліцейського орієнтована на потреби громади».

Обговорювалися такі принципи взаємодії між поліцією та територіальними громадами: взаєморозуміння, взаємодовіра, взаємна підтримка тощо, а також способи взаємодії: спільні патрулювання, спільні проєкти з громадами, консультації та інші механізми співпраці, які стосувались особливостей та специфіки роботи поліцейського офіцера громади для підтримки правопорядку і законності.