У межах кураторської роботи доцентка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Олена Юшкевич разом із курсантами навчальної групи 203 факультету № 1 відвідала наукову бібліотеку ХНУВС у м. Кам'янець-Подільський. Для них було проведено заняття щодо виховання навичок інформаційно-бібліографічної культури та дотримання академічної доброчесності. Начальниця відділу книгозберігання Ольга Лазарева та бібліотекарка Жанна Лазоренко ознайомили здобувачів вищої освіти з правилами користування інформаційним потенціалом бібліотеки, бібліотечним порталом та електронним каталогом, цифровим доступом до навчальної літератури. Курсанти дізналися про базу «НММ» та репозиторій, їм розповіли про академічну доброчесність, навчили користуватися цифровим проєктом «Патріотична бібліотека», «Дайджестом нових надходжень» та «Віртуальним навігатором по електронним навчальним та науковим ресурсам».