З нагоди Дня створення Європейського Союзу для здобувачів вищої освіти факультету № 6 ХНУВС проведено онлайн-зустріч із представницею Організації з безпеки і співробітництва в Європі Надією Остапчук. Захід був організований заступницею декана факультету № 6 кандидаткою юридичних наук Наталією Машніцькою за сприяння відділу міжнародного співробітництва та відділу соціально-гуманітарної роботи вишу.

Під час презентації Надія Остапчук окреслила структуру і функції керівних органів ОБСЄ, рівні співпраці України з цією організацією. Окремо було висвітлено тему зусиль європейської спільноти, спрямованих на досягнення людської безпеки та протидію торгівлі людьми. Практика залучення молоді до просвітницьких заходів за цією тематикою мотивує здобувачів вищої освіти вже сьогодні, адже університет має такий досвід по різних локаціях. Для участі у програмах ОБСЄ та ЄС перш за все необхідна мовна підготовка, яку можна отримати, навчаючись в університеті.