Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко разом зі студентами факультету № 6 відвідали Творчу майстерню Бориса Негоди в Кам’янці-Подільському. Борис Негода – відомий український графік і живописець, який у своїх роботах поєднував поезію та образотворче мистецтво. Особливістю творів митця є велика кількість символів, що мають філософське підґрунтя. Студенти з цікавістю слухали розповідь екскурсовода про постать художника, його творчу манеру, знаходили закодовані символи. Сама ж майстерня – затишне місце, куди щодня приходять працювати молоді митці Кам’янця-Подільського. Вона наповнена старовинними речами, які розповідають історію цілої родини Бориса Негоди.

Наприкінці зустрічі викладачка та студенти поділилися своїми враженнями від переглянутих картин, а також визначили тему наступного культурно-виховного заходу.