Під час засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ було відзначено працівників університету. Союзом юристів України за особисті видатні досягнення в області практичного застосування права, активну участь у суспільному житті, становлення правової держави та реального втілення принципу верховенства права Почесне звання «Видатний юрист України»  було присвоєно ректору університету член-кореспонденту Національної академії правових наук України, доктору юридичних наук, професору, заслуженому юристу України, генералу поліції третього рангу Валерію Сокуренку, член-кореспонденту Національної академії правових наук України, доктору юридичних наук, професору, заслуженому юристу України, генерал-полковнику міліції Сергію Гусарову,  проректору університету доктору юридичних наук, професору, заслуженому юристу України, полковнику поліції Олександру Музичуку.

За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм грамотою Міністерства внутрішніх справ України нагороджено завідуючу кафедрою поліцейської діяльності та публічного адміністрування, доктора юридичних наук, професора, підполковника поліції Олену Джафарову.

За участь у конкурсі на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в апараті МВС, територіальних органах, закладах, установах і підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ Дипломом І ступеня у номінації «Винаходи, корисні моделі, промислові зразки» відзначено патент на корисну модель «Спосіб екранування кабелів радіоелектронної апаратури для здійснення їх гарантованого захисту від впливу потужного електромагнітного випромінювання ультракороткої тривалості» (автори Сотніков О.М., Танцюра О.Б., Носов В.В., Манжай О.В.). Нагороду отримав завідувач кафедри протидії злочинності кандидат юридичних наук, професор, підполковник поліції Олександр Манжай.

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Наукові періодичні видання (наукові журнали, збірники наукових праць, у тому числі електронні)» відзначено науковий журнал ХНУВС «Право і безпека». Нагороду отримав Валерій Сокуренко.

Диплом ІІ ступеня у номінації «Наукові видання (монографії, науково-практичні коментарі тощо)» отримала монографія «Актуальні проблеми адміністративно-правового регулювання діяльності Національної поліції України». Автори: Гусаров С.М., Салманова О.Ю., Комзюк А.Т., Музичук О.М., Казанчук І.Д.. Диплом отримав професор кафедри адміністративного права та процесу, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Анатолій Комзюк.

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Довідкові видання (енциклопедії, енциклопедичні, мовні, лінгвістичні словники, довідники)» відзначено довідник «Підготовка працівників поліції у зарубіжних країнах. Частина ІІ», автор Бугайчук К.Л.. Отримав нагороду завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем наукового забезпечення правоохоронної діяльності та якості підготовки кадрів доктор юридичних наук, професор, підполковник поліції Костянтин Бугайчук.

Диплом ІІІ ступеня у номінації «Підручники» отримав підручник «Фінанси підприємств» за загальною редакцією Сокуренка В.В.. Диплом отримала завідуюча кафедрою підприємницької діяльності і фінансової безпеки, доктор юридичних наук, професор Ольга Гетманець.

Нагороди вручив ректор університету Валерій Сокуренко, який привітав представників науково-педагогічного складу університету із здобутками у професійній та науковій діяльності та побажав нових досягнень у службі.