Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у тренінгу «Нові освітні технології: візуальний простір» у межах підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Візуалізація вербального матеріалу як засіб підвищення якості освіти» на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Програма навчання охоплювала такі теми: інноваційні освітні технології; сучасний візуальний простір; засоби візуалізації; переваги та недоліки візуального навчання; онлайн-платформа для створення інтерактивного контенту Genially.

Тренінг проводили докторка філологічних наук, професорка Тетяна Шарова та кандидатка філологічних наук, доцентка Аліна Землянська. Слухачі розглянули питання персоналізованого та мобільного навчання, віртуальної і доповненої реальності, штучного інтелекту в освіті. Разом зі спікерками створювали інтерактивну книгу та навчальні ігри.

За результатами тренінгу слухачі отримали сертифікати підвищення кваліфікації.