Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 кандидатка психологічних наук Світлана Лозова взяла участь в роботі онлайн-школи «Цифрові технології в наукових дослідженнях». Захід проводився з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів. Онлайн-школа ініційована Радою молодих вчених НАПН України та організована у співпраці з Офісом підтримки вченого, Інститутом цифровізації освіти НАПН України, Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

Програма складалася з 2 модулів і передбачала 60 годин (2 кредити ЄКТС). Учасники пройшли лекційні та тренінгові заняття, а також виконали практичні вправи і завдання. Заняття першого модуля присвячувалися питанням використання цифрових технологій для проведення наукового дослідження, виконання науково-організаційної діяльності. Другий модуль розкривав питання застосування цифрових технологій для розвитку іміджу вченого та наукової комунікації.