Здобувачі вищої освіти денної форми навчання Сумської філії ХНУВС за спеціальністю «Право» Аліна Берко, Аліна Мозгова, Владислав Барабаш, Діана Кищик (2 курс), а також Андрій Домник та Світлана Мовчан (4 курс) за сприянням професора кафедри юридичних дисциплін Олексія Шуміла взяли участь у воркшопі з ІТ та ІР права, де було приділено увагу таким актуальним темам, як договори типу «click-wrap» i «browse-wrap» та договори про розпорядження майновими правами на компʼютерні програми у цифрову епоху.

Доповідачами виступили магістранти факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Захід проводився онлайн на базі дискусійної платформи NLU Digital Tech Club. Він реалізується в межах проєкту Еразмус+ Жан Моне Центр Досконалості «Європейські фундаментальні цінності у цифрову еру» та фінансується за участі ЄС.