Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Валентина Почуєва відвідала Кам’янець-Подільський фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільський державний університет». Вона розповіла молоді про правила прийому до Харківського поліцейського вишу, навчання за спеціальностями для здобуття освітнього ступеня бакалавра та магістра: «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Кібербезпека та захист інформації» і запросила студентів на навчання до університету. Валентина Почуєва поспілкувалася також із директором коледжу Юрієм Білянським, заступницею директора з виховної роботи Наталією Хмелянчишиною та завідувачкою відділення «Право» Наталією Лінник. У межах профорієнтаційної роботи були заплановані майбутні зустрічі зі студентами коледжу та обговорено напрями співпраці навчальних закладів.