Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Валентина Яценко разом із доцентом кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Євгенією Логвіненко провели профорієнтаційні заходи в Кам’янець-Подільському ліцеї № 7 Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області, де поспілкувалися з учнями випускних класів.

Під час зустрічі юнаки й дівчата більше дізналися про Харківський національний університет внутрішніх справ, умови вступу на факультети №1–4 за державним замовленням, особливості виконання комплексної силової вправи, як складової частини іспиту з фізичної підготовленості для абітурієнтів. Окрему увагу представниці поліцейського закладу вищої освіти приділили умовам навчання, проживання та дозвілля курсантів. Школярів також запросили відвідати локації університету на «День відкритих дверей».