Профорієнтаційну бесіду з вихованцями Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю провела професорка кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС Ольга Марченко разом із методисткою ліцею Світланою Гунбіною. Ольга Марченко розповіла про особливості навчання на факультеті № 6, про можливості, які надає факультет щодо вибору майбутньої професії – практичного психолога, правоохоронця, фахівця в галузі безпеки інформаційних та комунікаційних систем. Вона поінформувала, що освітній процес на факультеті згідно із положеннями Закону України «Про правовий режим воєнного стану» відбувається за змішаною формою навчання – офлайн і онлайн. Заняття онлайн відбуваються на платформі Zoom.us, що дозволяє проводити позааудиторні заходи військово-патріотичного, профорієнтаційного, наукового характеру. На факультеті регулярно організуються зустрічі науково-педагогічних працівників зі студентами, абітурієнтами, керівництвом, відбуваються засідання наукових гуртків. Ліцеїсти також дізналися, що навчально-методичне забезпечення та контроль знань студентів відбувається за допомогою системи «Moodle», розміщеної на сайті ХНУВС. Система забезпечує гнучку взаємодію між викладачами та здобувачами освіти, спілкування студентів між собою, доступ до навчально-методичних і довідкових матеріалів.

Методистка ліцею Світлана Гунбіна розповіла, що багато ліцеїстів стали курсантами та студентами ХНУВС, оскільки, маючи належну фізичну підготовку, бажали стати правоохоронцями. Цього року випускник ліцею Артур Підгорний став студентом факультету № 6, обравши фах «Правоохоронна діяльність». Світлана Юріївна уточнила умови прийому на факультет, а також контакти щодо підтримки зв’язку протягом навчального року.