Для учнів Сумського закладу загальної середньої освіти № 26 Сумської міської ради доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова разом із колегами – провідним фахівцем Валерієм Кудрявцевим та викладачкою кафедри юридичних дисциплін Євгенією Манько – організувала професіографічну екскурсію. Майбутніх абітурієнтів ознайомили з криміналістикою як наукою, обговорили її основні завдання та напрями роботи. На наочних прикладах вчилися здійснювати різні криміналістичні дослідження.

Під час екскурсії з учнями провели профорієнтаційну бесіду щодо основних спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у Сумській філії ХНУВС, особливостей вступу та навчання в університеті. Наприкінці заходу обговорили роль різних юридичних професій в антикорупційній діяльності.