Слідчий слідчого відділення поліції № 5 Криворізького районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області старший лейтенант поліції Владислав Бугровський та старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Вікторія Филипська провели бінарне заняття з курсантами 1 курсу факультету № 3 із дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» за темою «Впізнання підозрюваного».

Вікторія Филипська ознайомила курсантів із термінологією та провела бесіду за темою заняття. Владислав Бугровський розповів про свій досвід роботи, про слідчі дії, які мають передувати пред’явленню особи для впізнання (попередній допит особи, яка впізнає, підбір об’єктів, серед яких необхідно провести впізнання, визначення місця й умов пред’явлення для впізнання, визначення необхідних учасників пред’явлення для впізнання та визначення необхідного комплексу науково-технічних засобів). Слідчий також пояснив, що забороняється робити та які заходи безпеки мають бути вжиті. Спілкування супроводжувалося відеоматеріалами та фотознімками,  під час якого курсанти ставили запитання та отримували відповіді за вказаною темою.