Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Єльнікова провела для курсантів першого курсу факультету № 1 консультацію щодо підготовки до іспиту на рівень володіння державною мовою.

Лекторка ознайомила курсантів із процедурою складання іспиту, наголосила на тому, що його тривалість складає 30 хвилин, з яких 20 хвилин – письмова частина і 10 хвилин – усний монолог на обрану тему. Наталія Єльнікова прокоментувала зразки екзаменаційних завдань, удосконалила мовні знання та мовленнєві навички, відповідно до рівня вільного володіння державною мовою першого (С1) та другого (С2) ступенів, що дозволить у майбутньому успішно скласти іспит на визначення рівня володіння державною мовою для виконання службових обов'язків.