Для офіцерів поліції превентивного сектору ГУНП у Чернігівській та Харківській областях старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська провела дводенні тренінги за темою «Захист прав  та законних інтересів людей з інвалідністю в поліцейській діяльності та етика спілкування з ними». Мета тренінгів – підвищення рівня знань працівників поліції щодо наявних прав, свобод і законних інтересів людей з інвалідністю; орієнтування у нозологічних формах інвалідності та проявах обмежених можливостей; підвищення ефективності захисту такої категорії осіб під час збройного конфлікту при виконанні поліцейських функцій. Тренінг був організований та проведений у м. Трускавець Львівської області Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів та Європейського Союзу.

Програма тренінгу передбачала викладення теоретичного матеріалу щодо законодавства України, досвіду поліції інших держав, описових характеристик різних форм обмежених можливостей тощо, а також практичні вправи та завдання, що проводились у групах.