Курсант факультету № 1 Ірина Глов'як побувала у державних установах та навчальних закладах Львівської області, познайомивши їх працівників та учнів із Харківським національним університетом внутрішніх справ.

Вона відвідала Головне управління національної поліції у Львівській області, Львівський обласний військовий комісаріат, Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, а також зустрілася з учнями шкіл Львівської області: Летнянського навчально-виховного комплексу ім. Героя Небесної Сотні Богдана Вайди, Меденицької загальноосвітньої школи, Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8, Львівської загальноосвітньої школи-інтернату № 2. Ірина Глов'як розповіла школярам про історію університету, його традиції і досягнення, ознайомила їх зі спеціальностями, за якими готує навчальний заклад.