Під час проведення серії занять спільного освітнього онлайн-проєкту між Харківським національним університетом внутрішніх справ та Національною академією Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулася чергова взаємодія учасників, які навчаються за спеціальністю «Психологія». Мета проєкту – поглиблення знань про роботу психолога у військових підрозділах під час підготовки та виконання службово-бойових завдань.

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Діагностика психоемоційних станів людини в умовах війни» провела доцентка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 кандидатка психологічних наук, доцентка Оксана Ляска. Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького представила викладачка кафедри психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін факультету забезпечення оперативно-службової діяльності Юлія Стражник.

Заняття пройшло з використанням технік та методик психологічної групової роботи з курсантами-психологами 2-х курсів Харківського національного університету внутрішніх справ та Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Вони систематизували знання про методи самодопомоги у різних психоемоційних станах, визначили алгоритм використання різних технік щодо стабілізації емоційного стану людини, отримали загальні рекомендації про способи зняття емоційної напруги та відновлення внутрішніх ресурсів, використовуючи доказові методи і практичний досвід застосування інших психологічних методів.