Відбулася чергова кураторська година зі студентами факультету № 6, організована старшою викладачкою кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлією Митрофановою. Зустріч була присвячена питанням дотримання академічної доброчесності.

Викладачка ознайомила студентів з  основними засадами Положення про академічну доброчесність у Харківському національному університеті внутрішніх справ та звернула увагу на види порушень академічної доброчесності та академічну відповідальність за порушення академічної доброчесності. Також були розглянуті питання успішності студентів у навчанні, куратор закликала студентів продовжувати наполегливо оволодівати новими знаннями та постійно розвиватися в обраній галузі.