З метою підвищення обізнаності та усвідомлення студентсько-курсантською молоддю найгостріших проблем безпеки дорожнього руху у форматі діалогу «питання-відповіді» був проведений виховний захід «Обізнані-озброєні».

Організаторами виступили інспектори сектору зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Сумській області капітан поліції Ксенія Красовська та старший лейтенант Марина Горьковська для здобувачів освіти Сумської філії ХНУВС.

Спілкуючись із майбутніми правоохоронцями, інспекторки патрульної поліції обговорили багато важливих питань, зокрема йшлося про найпоширеніші порушення правил дорожнього руху та їх жахливі наслідки. Вони ознайомили присутніх зі змінами до законодавства у сфері безпеки дорожнього руху.

Представниці патрульної поліції постійно проводять заходи виховного та просвітницького характеру зі студентами та курсантами філії та докладають багато зусиль, аби молодь була обізнана в безпекових питаннях.

Сумська філія ХНУВС