Науковці Харківського національного університету внутрішніх справ – завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Олексій Сердюк і завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем наукового забезпечення правоохоронної діяльності та якості підготовки кадрів Костянтин Бугайчук взяли участь у З’їзді представників юридичних закладів вищої освіти та наукових установ з обрання члена Вищої ради правосуддя, що проходив у м. Київ.

Під час заходу членом Вищої ради правосуддя було обрано вченого секретаря Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Оксану Квашу.

Вища рада правосуддя складається з 21 члена, двох з яких обирає З’їзд представників юридичних закладів вищої освіти та наукових установ. Цим рішенням квоту З’їзду заповнено. На теперішній час Вища рада правосуддя складається із 17 членів.