Вітаємо колектив Харківського національного університету внутрішніх справ із Днем заснування! Університет є надійним осередком виховання нового покоління юридичної спільноти, правоохоронців, захисників прав наших громадян, місцем, у якому твориться наука, формується національна свідомість, народжуються фундаментальні ідеї, що змінюють світ на краще. Славетна історія, видатний професорсько-викладацький склад та інноваційні технології навчального процесу дають змогу університету утримувати провідні позиції серед вишів країни. Нам дуже приємно привітати ваш заклад із 29-ю річницею заснування. Нехай у вашому колективі завжди панує взаємоповага і злагода! Бажаємо всім співробітникам міцного здоров’я, творчого довголіття і натхненної праці на благо університету й України!