Викладачі кафедри юридичних дисциплін Сумської філії професор Олексій Шуміло та старший викладач Андрій Сядристий провели для курсантів другого курсу захід на тему «Історія моєї Alma mater», присвячений 29-й річниці створення Харківського національного університету внутрішніх справ.

Захід розпочався з вшанування пам’яті випускників університету, усіх захисників України, які віддали життя за свободу і незалежність нашої держави.

Андрій Сядристий та Олексій Шуміло розповіли курсантам про історію становлення університету, визначні події в його житті, поділилися власними спогадами про час, коли розпочинали свій особистий шлях у виші близько 30 років тому. Курсантів також ознайомили з історичними фактами та традиціями закладу освіти.

Сумська філія ХНУВС