Завідувачка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Тетяна Фоміна разом із заступником голови Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області Юрієм Мантуляком провели практичне заняття з кримінального процесу на тему «Проведення обшуку» для курсантів навчальної групи 303 факультету № 1.
Юрій Мантуляк акцентував увагу на помилках молодих слідчих, внаслідок яких судді відмовляють у задоволенні клопотань про проведення обшуку. Також було проведено поліцейський квест, під час якого курсанти за фабулою мали можливість організувати та зімітувати обшук житла. За результатами квесту курсанти отримати фідбек від судді щодо важливих процесуальних аспектів проведення слідчої (розшукової) дії.
Під час заняття курсанти активно ставили запитання та отримували змістовні відповіді від судді.