Керівник Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Марунчак провів робочу зустріч із головою Орининської ОТГ Кам'янець-Подільського району Іваном Романчуком.

Він детально розповів про особливості навчання в Автошколі, основні принципи проведення теоретичних і практичних занять. Слухачі Автошколи вчаться тут керувати транспортним засобом категорії «В», а також мають можливість перенавчитися керувати автомобілем з ручним керуванням. В Автошколі створено всі умови, щоб наші захисники і захисниці, які мають інвалідність через війну, могли пройти навчання та отримати посвідчення водія, або підвищити рівень безпечного керування автомобілем. Під час зустрічі обговорили питання  щодо навчання в Автошколі учасників бойових дій з інвалідністю, які проживають на території громади. Працівники сільської ради нададуть необхідну інформацію про роботу Автошколи та розмістять в місцях масових відвідувань постери з переліком послуг, документів до вступу та адресою для мешканців Орининської ОТГ, до якої входять 17 сіл (Оринин, Залісся Перше, Кадиївці, Шустівці, Привороття, Підпилип’я, Чорнокозинці, Ніверка, Нововолодимирівка, Подоляни, Адамівка, Кізя, Теклівка, .Добровілля, Ріпинці, Параївка, Суржа).