Представники кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 – завідувачка кафедри Тетяна Гудзь, професор кафедри Андрій Войціховський, доцентка кафедри Євгенія Логвиненко, старша викладачка кафедри Наталія Філіпська і викладач кафедри Вадим Мальцев взяли участь у черговій тематичній онлайн-лекції суддів Конституційного Суду України Галини Юровської, Олександра Петришина та Оксани Грищук.

Доповідачі під час презентації зауважили, що людська гідність як джерело всіх прав і свобод людини та їх основа, є однією із засадничих цінностей українського конституційного ладу. Із статті 3 Конституції України випливає обов’язок держави забезпечувати охорону та захист людської гідності. Такий обов’язок покладено на всіх суб’єктів публічної влади.

Окрему увагу судді приділили аналізу положень Конституції України, конституцій зарубіжних країн, концепцій людської гідності та прав людини, міжнародно-правових актів, а також рішень Конституційного Суду України, що стосуються реалізації права людини на людську гідність.