На базі Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС в м. Вінниця старший викладач кафедри оперативно-розшукової діяльності полковник поліції Ігор Лихий спільно з експертами центру провів практичне заняття з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність».

Курсантам навчальної групи 205 факультету № 2 продемонстрували приклади роботи криміналістів із відбитками пальців та способами їх зняття з поверхонь, а також ідентифікації особи за допомогою відбитків пальців. Розглянули методи виявлення підроблених документів, грошей та механізми, як відрізнити їх від підроблених.

Курсантам розповіли про відстріл вогнепальної зброї, огляд її технічного стану. Здобувачі освіти оглянули зразки зброї та боєприпасів, зокрема незаконно модифіковані, та предмети, в яких маскують вибухівку.

Набуті знання стануть в нагоді при вивчені оперативних дисциплін, основ криміналістики, кримінального права тощо.