Слідчий відділення розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи СВ Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області Іван Гужовський та завідувачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Тетяна Гудзь провели бінарне заняття на тему «Центральні органи виконавчої влади в Україні».

Під час заходу основна увага була приділена Міністерству внутрішніх справ України та Національній поліції України, які виступають ключовими компонентами системи центральних органів виконавчої влади України та відіграють важливу роль у забезпеченні внутрішньої безпеки та правопорядку в країні. Особливу зацікавленість у здобувачів вищої освіти викликали питання, пов’язанні з діяльністю слідчих органів в умовах збройної агресії РФ проти України. Курсанти дискутували та отримали змістовні відповіді на свої запитання.