Доцент кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Ярослав Лизогуб разом із курсантом цього ж факультету Дмитром Куксою у межах здійснення профорієнтаційних заходів відвідали Хотинську ЗШ № 1 Хотинської міської ради Чернівецької області. Вони поспілкувалися з керівництвом школи та учнями 11 класу.

Під час заходу представники університету розповіли про Харківський національний університет внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими здійснюється набір. Школярі ознайомилися з особливостями вступу до закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання та перспективами подальшого працевлаштування. Учням було цікаво дізнатися про дозвілля курсантів, наукові гуртки й спортивні секції, що діють в університеті.