Старший викладач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Георгій Смирнов, доцент кафедри тактичної і сспеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Тихін Шевченко, викладач циклу спеціальних дисциплін інституту післядипломної освіти Ігор Герус взяли участь у тренінгу з домедичної (першої невідкладної) допомоги при травмі, організованому громадськими організаціями «Львівська екологічна фундація» та «Центр спеціальної підготовки». Учасниками тренінгу стали представники правоохоронних структур та викладацький склад вищих закладів освіти зі специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління МВС України. Досвідчені тренери провели лекції та практичні заняття за темами надання першої допомоги постраждалим у критичному стані: зупинка кровотечі, проведення серцево-легеневої реанімації, організація евакуації постраждалих тощо. Наприкінці курсів проведено залік зі засвоєння знань і набутих навичок, отриманих під час тренувань. Представники університету успішно склали залік та отримали відповідні сертифікати.