На факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, організований кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін. Доцентка Наталія Кобилко привітала учасників, наголосивши на основних завданнях Конкурсу: виявлення творчо обдарованої молоді та розвиток її потенціалу; виховання поваги до мови й традицій свого народу; підвищення рівня мовної освіти.

Цього року учасники мали написати твір-роздум на тему «Тарас Шевченко! Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю» (Остап Вишня), у якому викласти власне бачення постаті Великого Кобзаря в сучасному світі. Загалом до заходу долучилося 45 студентів. Переможцями Конкурсу стали:

І місце – студентка групи Ф-6-ПСдср-32-1 Богдана Рогова;

ІІ місце – студентка групи Ф-6-ПСдср-32-1 Єлизавета Стадник;

ІІІ місце – студентка групи Ф-6-ПЗдср-32-2 (КП) Анастасія Гончарук.

Студенти готували конкурсні роботи під керівництвом доцентки кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Наталії Кобилко.

Вітаємо переможців і бажаємо їм гідно представити наш університет на обласному рівні.