Начальниця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олена Чорноус разом із представницями факультету № 3 – доценткою кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Анастасією Байбак і старшою викладачкою цієї ж кафедри Юлією Бугайко провели зустрічі з випускниками Калинівського ліцею № 2 Калинівської міської ради Вінницької області та ННВК Калинівського технологічного фахового коледжу.

Представники університету розповіли майбутнім абітурієнтам про особливості умов вступу та специфіку освітнього процесу, про навчальні дисципліни, які викладаються в Харківському поліцейському виші, відповіли на чисельні запитання старшокласників. Також майбутні абітурієнти переглянули відеоролики про спеціальності ХНУВС.