До Дня пам’яті жертв голодоморів працівники факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Кобилко та Олена Адамчук організували для студентів тематичну дискусію. Молодь розмірковувала над питаннями, чи можна залишатися людьми під час історичних трагедій, як тоталітарна влада намагалася посіяти ворожнечу між населенням, як працює пропаганда. Студенти вибудовували асоціативний ряд, пов’язаний із поняттям «Голодомор», читали спогади про вчителів. Також учасники працювали в групах, де досліджували дегуманізаторські тексти, спогади очевидців про активістів хлібозаготівель, членів «бригад», аналізували пропагандистські плакати та зразки радянської преси. Кожен висловив свою думку, у чому проявляється людяність, що потрібно людині, щоб не піддатися впливові терору, закликам до цькування, дегуманізації.
Наприкінці дискусії учасники доєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» в пам’ять про мільйони жертв більшовицького тоталітарного режиму, які загинули голодною смертю.