У межах проведення акції «16 днів проти насильства» працівники кафедри педагогіки та психології факультету № 3 організували та провели зустріч із курсантами всіх курсів факультету № 3 за спеціальністю «Психологія». Вони переглянули документальну стрічку «Абетка», надану кіноклубом Docudays UA «ДУМАй!». До обговорення кінострічки підключився експерт-правозахисник, екс-помічник міністра МВС, голова Центру правових та політичних досліджень «Дума» Юрій Чумак.

Після перегляду курсанти висловили свої думки стосовно порушення прав жінок під час війни та особливостей профілактики та подолання наслідків насильства щодо жінок, відношення до проблеми домашнього насильства та документалістики. Курсантській молоді розповіли про особливості реагування міжнародних і вітчизняних установ на факти порушення прав жінок під час війни.