Старша викладачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Альона Бахаєва спільно з поліцейськими офіцерами громади Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області Дмитром Дзигарським і Андрієм Гончаром, а також курсантами факультету № 3 провела профорієнтаційний захід для учнів 10 та 11 класів Агрономічного ліцею Агрономічної сільради Вінницького району.
На початку зустрічі представники університету розповіли старшокласникам історію створення вишу, ознайомили зі спеціальностями, за якими здійснюється набір, а також молодь дізналася про особливості та переваги професії поліцейського.
Обговорили також питання, які стосувались безпеки дорожнього руху. Поліцейські офіцери громади розповіли про правила керування двоколісними механічними транспортними засобами та наголосили, що для особистої безпеки та зменшення шансів потрапити в аварію у темну пору доби на одязі мають бути світловідбиваючі елементи.