Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Кирєєва провела бінарне заняття для студентів 3 курсу, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». У заході взяла участь юристка Intermarché Беатріс Моріссет (Франція, м. Ciвре). У доповіді на тему «Про енергетику та клімат» вона розповіла про вплив Закону Республіки Франція на суспільні відносини та життя пересічних громадян, про планування суттєвого зменшення викидів вуглецю за рахунок скорочення переміщення товарів і покупців, що сприятиме зменшенню вуглецевих викидів транспорту, про відмову від атомної енергетики та перехід на повітряну та сонячну енергію до 2030 року.