В університеті формується персональний склад робочої групи з оцінювання корупційних ризиків. Так, до складу робочої групи запрошуються особи, які володіють знаннями про середовище організації та/або мають досвід роботи у сфері діяльності організації та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції, а саме: представники інститутів громадянського суспільства, які здійснюють громадський контроль за діяльністю МВС; експерти, які володіють спеціальними знаннями у сфері діяльності МВС та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції; представники юридичних осіб, які взаємодіють з МВС або є споживачами адміністративних послуг, які надаються МВС та його територіальними підрозділами.

Для забезпечення дотримання принципів прозорості й доступності, вивчення та врахування громадської думки запрошуємо долучитися до робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності ХНУВС представників громадськості та експертів, які володіють знаннями про внутрішнє та зовнішнє середовище ХНУВС, мають досвід у сфері діяльності університету та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції.

Інформацію про кандидатів для включення до складу робочої групи (ПІБ, посада, назва організації, код ЄДРПОУ організації) просимо надіслати не пізніше 08 грудня 2023 року на електронну адресу: [email protected].